vonzeromagia

 

 

<

Auratisztts

http://www.karcsusitunk.hu

 

     
Linkek
     

 

 
     
Hrek/Cikkek
Hrek/Cikkek : Az rett nk vonzereje

Az rett nk vonzereje

Az olasz frfiak szerint a ni szpsg nem a fiatalsggal, hanem a stlussal fgg ssze.

 
 

Csak amikor a szem krl megjelenik az els rnc, amikor a tekintetet az rettsg felismerstl ragyog, vlik a n vonzereje ellenllhatatlann. Ezt maguk a frfiak mondjk, akik a vrtnl immunisabbak az alig hszves sztrocskk bjaival szemben, s nem rdekli ket menyasszonyuk, felesgk, trsuk letkora - rta a Corriere della Sera cm olasz napilap.

Ezer olasz frfival ksztett felmrst a Dove cg, s ebbl kiderlt, hogy csak kt szzalkuk tekinti a fiatalsgot a szpsg paramternek, s tzbl hatan gy vlik. nhny rnc rdekesebb teheti a nt, aki fontosnak tartja a stlust s nem az id jeleit akarja felttlenl eltntetni.

Az olaszok 57 szzalka szmra a szpsg leginkbb a vonzerben nyilvnul meg. A srmban, amely nvekszik az lettapasztalattal.

Az is rdekes adat, hogy tz 50 v feletti nbl ht elgedett azzal, ahogy l s amilyen. Viszont 84 szzalk brlja azt a ferde kpet, amelyet a mdia s a reklm fest a ni szpsgrl. Harminckt szzalk pedig azt srelmezi, hogy egy lls betltshez fiatalabbaknak kell ltszania.

Vilgviszonylatban mg riasztbb ez utbbi kp. A Dove 2000-tl mostanig ksztett felmrst 100 ezer nvel, s ebbl az vilglik ki, hogy 92 szzalkuk tapasztal eltleteket az 50 ven felliekkel szemben. tvenht szzalkuk tli el az jsgokat, magazinokat, mivel gy rzik, mintha „lertk” volna ket, mintha rettebb, tudatosabb varzsuk lthatatlann vlt volna.

     
Tartalom

VARZSLATOK

VONZER

RZELMEK

HREK-CIKKEK

 

     

     
Hrlevl
E-mail cm:

Feliratkozs
Leiratkozs
SgSg
     

Fj a htad  ?

 

 
     
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
     

Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kiköt&#245; felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!